a než lajky na sítích...
O víkendu jsme dokončili letošní hliněné omítací práce s pomocí našich přátel. Takováto setkání, spojená s trochou společné práce (v tomto případě šlo o větší trochu), zakončená povídáním při západu slunce, to je něco, co stovky tzv. "přátel" ze sociálních sítí nemohou nikdy nahradit.
Tento smysluplně strávený čas má pro mne obrovskou přidanou hodnotu v podobě udržování dobré nálady a dlouhodobého pocitu štěstí.

Nejnovější vytuněný model míchačky na hlínu :-)

Sedím na konári a je mi dobre :-)

Přátelé děkuji!! Jsem přesvědčený o tom, že investice do takto stráveného času se nám v budoucnu zhodnotí lépe než Bitcoin...